Hakkımızda

Hakkımızda

Doğal taş insanoğlu tarafından bilinen en eski ve en sağlam yapı malzemesidir. Hiçbir şey doğal taştan daha doğal ya da hiçbir şeyin güzelliği doğal taşın güzelliğinden daha nefes kesici değildir.

Ocakçı, imalatçı ve ihracatçı bir firma olan Başarırlar Mermer, dünyanın en iyi doğaltaşlarının bulunduğu Türkiye mekezlidir. Türk doğaltaşının uzmanı olan firma, gri  mermerin Imperıal Grey, Aqua Grey ve Barcelona Grey adını verdiği prestijli seleksiyonlarını çeşitli ölçülerde sunar. 

25 yılı aşkın tecrübe ile, geniş bir yelpazede kaynak kullanımı ve düşük maliyet çözümleri sunmada, etkili bir uzmanlığa sahiptir.   

Başarırlar Mermer, doğal taşın ve tarih boyunca mimariye olan paha biçilemez katkısının tutkunudur.  Hiç bir materyal, doğal taşın güzelliği, gücü ve zamanın test ettiği dayanıklılığı ile kıyaslanamaz. Modern çevrede ve mekanlarda kullanımını kolaylaştırdığımız geleneksel, uzun ömürlü bir ürünü sunuyoruz.

Ürünlerimiz halk kullanımına açık olan ofisler, okullar, oteller, perakende satış yerleri ve daha birçok büyük projede kullanılmaktadır. Yine iç dizayna yönelik geniş bir ürün yelpazesi sunmaktayız.

İnsanların yaşamak ve çalışmak isteyecekleri, çekici ve uzun ömürlü mekan yaratmaya yönelik doğal taş üretimi bizce devamlılığın ana ilkesidir. Bu yüzden, inşa edilen mekanın dizaynında ve görünümünde kullanılan doğal taş ürünleri önemli bir role sahiptir. Mekanlarınızda doğal taş kullanmak günden güne ve yıldan yıla zevk alacağınız bir yatırımdır. Doğru olarak sunulan doğaltaş evinizin veya işyerinizin güzelliğini ve değerini gelecek yıllar için artıracaktır.

Kaynağından çıkardığımız ve sunduğumuz ürünlerin kullanımının çevresel, sosyal ve ekonomik etkilerini hep düşünürüz. Bütün bir yaşam döngüsünde, incelikle dizayn edilmiş doğal taş yapıları, hem finansal hem de çevresel olarak modası geçmeyen, uzun ömürlü ve oldukça düşük maliyetlidir.

Gerçekten hiçbir şey doğal taşın zamanı geçmeyen kalitesi gibi değildir ve sizin için en doğru ürünü seçebilmenin birinci kalite servisini sunduğumuz için kendimizle gurur duyuyoruz.

Başarırlar Mermer: “Yaşam alanı kalitenizin zamanda süren ifadesi.”